POHOD
Obveščamo člane DIM, da bo v okviru »Rekreacije in šport-pohodništvo« organiziran pohod 19.1.2019 k Brunčku, kjer bo organiziran občni zbor pohodne sekcije. Informacije glede pohoda dobite na sedežu društva, prav tako sprejemamo prijave.
Vabljeni, da se pohoda udeležite!


KOPANJE V RADENCE
Člane obveščamo, da bomo v okviru »Ohranjevanja zdravja«, dne 25.1.2019 organizirali kopalni dan v Zdravilišču Radenci. Če ne bo dovolj prijav (40 oseb) se lahko kopanja udeležite sami, celodnevno kopalno karto boste prejeli ob vhodu v bazen. Potrebna je predhodna prijava na društvu, kjer boste dobili vse informacije.
Vljudno vabljeni!


PREDAVANJE O ZELIŠČIH
Člane obveščamo, da bo 28.1.2019 ob 10 uri  predavanje «Zdravilnih zeliščih« v domu invalidskih društev, Trubarjeva 15, Maribor. Informacije glede predavanja dobite na sedežu društva, prav tako so potrebne informacije.

Vljudno vabljeni!

.