Ribiči smo zelo aktivni saj skrbimo za ribnik in ribe v njem, dvakrat tedensko imamo trening tekme. Sodelujemo z drugimi DI ( Radenci, Radgona, Murska Sobota, Sl. Bistrica, Črešnevec, Ljutomer, Koroške) in z njimi izmenjujemo tekme in se prdvsem družimo.

Z šestimi ribiči smo se udeležili regijskega tekmovanja, ki je bilo v Ptuju (Rogoznica) in dvema se je uspelo uvrstit na državno prvenstvo, ki je bilo v Radečah (Sava).

Naša ribička Bratkovič Cvetka je dosegla odlično 2 mesto, Ganc Venčeslav pa 15 mesto. Zaradi močne konkurence smo z rezultati zadovoljni. Dobili smo tudi ribiškega carja, tekmovalo je 24 ribičev in največjo ribo je ujel Bratkovič Marjan ( Amurja 4500g) Po tekmi smo si privoščili tudi piknik. Do konca sezone še je kar daleč zato nas čaka dosti dela in kar nekaj druženja z drugimi DI.

Ribiški pozdrav »DOBER PRIJEM«
Pred. RS, DIM, Pupaher Zlatko

.